logo
Apie mus
Naudinga informacija
Kontaktai

Gyventojų turto draudimas

 

Jei išvykstant iš namų vargina mintys dėl būsto saugumo, mes galim Jums padėti!

 

Siūlome Jums būsto draudimą. Pasirinkę šią draudimo rūšį Jūs galite apdrausti savo namus nuo sienų iki namų apyvokos daiktų.

 

Jūs galite drausti:

 

Nekilnojamą turtą (pastatus): sienas, lubas, grindis, langus ir t.t.

Kilnojamą turtą: visą turtą esantį Jūsų būste, t.y. baldus, aparatūrą, rūbus, papuošalus ir t.t.

Civilinę atsakomybę: draudimo kompanija atlygins žalą, padarytą trečiam asmeniui, pavyzdžiui kaimynams. Todėl Jūs galite būti ramūs, kad trūkus vamzdžiui namuose ir padarius žalos, draudimo kompaniją ją atlygins.

 

Draudžiant Jūs galite pasirinkti rizikas nuo kurių norite apsaugoti savo turtą.

Jos gali būti: ugnis, vanduo (vandentiekio avarijos, užliejimas), gamtinės jėgos (audra, kruša, potvynis ir pan.), stiklo dūžis, vagystė, transporto priemonės atsitrenkimas ir t.t.Įmonių turto draudimas

 

Įmonė, kuri nori užtikrinti savo veiklos stabilumą, turi pasirūpinti savo turto saugumu, nes nuostoliai gali įtakoti tolimesnę įmonės veiklą ir konkurencingumą. Įmonės turto draudimas yra puiki galimybė išvengti nuostolių.

 

Jūs galite drausti:

 

Nekilnojamą turtą (pastatus).

Kilnojamą turtą: įrengimus, mechanizmus, prietaisus, inventorių, baldus ir t.t.

Atsargas: žaliavas, medžiagas ir t.t.

 

Draudžiant Jūs galite pasirinkti šias rizikas: ugnies, stichinių nelaimių, šildymo, vandentiekio tinklų avarijas, transporto priemonių atsitrenkimo, medžių, skraidymo aparatų bei jų dalių kritimo, vandens, ugnies įsiveržimo iš gretimų patalpų, trečiųjų asmenų sukelto gaisro, sprogimo, tyčinio turto sugadinimo ar sunaikinimo, vagystės, plėšimo ir kt.