logo
Apie mus
Naudinga informacija
Kontaktai

 

Draudimo brokerių kompanija ,”Baltijas Marketinga Sistema” buvo įkurta 1996 metais Latvijoje. Dabar tai viena pirmaujančių draudimo brokerių įmonių Latvijoje, kuri turi filialus Estijoje, Rusijoje bei 2005 metai įkurė savo filialą  Lietuvoje.Įmonėje dirba patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai, turintys draudimo brokerio licenсijas. Nuo 2016 m. spalio 25 pakeitėme pavadinimą iš "Baltijas Marketinga Sistema" į "BM Brokeris"

 

Norėdami Jums teikti profesionalias paslaugas ir tobulėti draudimo srityje mes dalyvaujame tarptautinėse konferencijose, kruopščiai studijuojam įstatymų pakeitimus, draudimo kompanijų taisykles, stebim tendencijas Lietuvos ir užsienio šalių rinkose. Mūsų darbuotojai nuolat dalyvauja papildomuose mokymuose ir taip kelia savo kvalifikaciją. 

 

Rūpinamės savo klientu ne tik tada, kai yra sudaroma draudimo sutartis, bet ir sutarties eigoje – perrašom dokumentus, jei pasikeičia apdrausto turto savininkas, informuojam draudimo kompaniją apie apdrausto objekto pasikeitimus ir kt. Taip pat konsultuojame savo klientą įvykus draudiminiam įvykiui, padedame užpildyti visus reikiamus dokumentus.